Wybory Samorządowe 2014

Home  »  Wybory Samorządowe 2014

KANDYDACI DO WŁADZ SAMORZĄDOWYCH BRZESKIEJ PO RP

 

(KLIKNIJ NA NAZWISKO KANDYDATA)

 

SEJMIK WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

 

  1. Leszek Pakuła
  2. Jadwiga Kulczycka
  3. Jan Jóźków
  4. Izabela Spychała-Niedźwiecka
  5. Elwira Biegaj
  6. Jan Dalke
  7. Tomasz Sas

RADA POWIATU BRZESKIEGO OKRĘG 1 – MIASTO BRZEG

 

  1. Krzysztof Puszczewicz
  2. Janusz Wójcik
  3. Jacek Matloch
  4. Ewa Lin
  5. Renata Listowska
  6. Joanna Grabiec
  7. Dariusz Krzystyniak
  8. Tomasz Knera
  9. Justyna Biedrowska-Derlatka
  10. Grzegorz Bejgier
  11. Elżbieta Ciąglewicz
  12. Stanisław Lipka
  13. Teresa Sereda
  14. Jacek Niesłuchowski

RADA POWIATU BRZESKIEGO OKRĘG 2 – GMINY LUBSZA, OLSZANKA, SKARBIMIERZ

  1. Leszek Stefański
  2. Janusz Iwasieczko
  3. Iwona Stopińska-Hryniuk
  4. Andrzej Gawlik
  5. Edward Wijas
  6. Karolina Gadzińska
  7. Ewa Kucharska
  8. Jerzy Salak
  9. Bożena Kowalkowska
  10. Ryszard Mazur

RADA POWIATU BRZESKIEGO OKRĘG 3 – GMINA GRODKÓW

  1. Jarosław Górak
  2. Lidia Faron
  3. Jan Jamiński
  4. Renata Makowska
  5. Tomasz Zeman
  6. Małgorzata Sosnowska
  7. Wojciech Błauciak

RADA POWIATU BRZESKIEGO OKRĘG 4 – GMINA LEWIN BRZESKI

  1. Jerzy Wójcik
  2. Edward Marciniak
  3. Katarzyna Kita
  4. Ewa Boczkowska
  5. Piotr Świder
  6. Magdalena Puszcz

KANDYDAT NA WÓJTA GMINY LUBSZA – Jadwiga Kulczycka

RADA GMINY LUBSZA

  1. Okręg 1 – Grzegorz Czernicki
  2. Okręg 2 – Karol Kołaczek
  3. Okręg 3 – Justyna Cierpisz
  4. Okręg 4 – Eugeniusz Tomczak
  5. Okręg 5 – Mariola Kogut
  6. Okręg 7 – Zdzisław Rydz
  7. Okręg 8 – Elżbieta Sagan
  8. Okręg 9 – Bogusław Dąbkowski
  9. Okręg 11 – Tomasz Jarosławski
  10. Okręg 12 – Halina Węgrowska
  11. Okręg 15 – Ewelina Kłembicka

KANDYDAT NA BURMISTRZA BRZEGU – Jacek Niesłuchowski

RADA MIASTA BRZEG

  1. Okręg 1 – Bożena Cuper
  2. Okręg 2 – Tomasz Fronckiewicz
  3. Okręg 3 – Krzysztof Zajkowski
  4. Okręg 4 – Aleksandra Wróblewska
  5. Okręg 5 – Paweł Grabowski
  6. Okręg 6 – Artur Kręcisz
  7. Okręg 7 – Karolina Sobolewska
  8. Okręg 8 – Piotr Szpulak
  9. Okręg 9 – Monika Jurek
  10. Okręg 10 – Piotr Karpowicz
  11. Okręg 11 – Ryszard Kołecki
  12. Okręg 12 – Marek Fukiet
  13. Okręg 13 – Piotr Szydełko
  14. Okręg 14 – Barbara Mrowiec
  15. Okręg 15 – Adam Czulak
  16. Okręg 16 – Julia Goj-Birecka
  17. Okręg 17 – Elżbieta Grabiec
  18. Okręg 18 – Ryszard Pęzioł
  19. Okręg 19 – Tadeusz Jurek
  20. Okręg 20 – Marek Michalak
  21. Okręg 21 – Renata Biss